Aydilge’den ”Gece Yarası” Şarkıları
28 Kas, 2017 16:54 tarihinde eklendi

Aydilge’den ”Gece Yarası” Şarkıları

Aydilge’den ”Gece Yarası” Şarkıları

Kendine has müziği, sahnesi ve yaptığı sıra müzikleriyle sayısız başarıya imza atan Aydilge, dinleyicisiyle bambaşka bir yönünü daha paylaşmaya hazırlanıyor. 

Geceleri daha fazla ortaya çıkan hüzün ve acı duygularımızı, ortak yaralarımıza dokunan unutulmaz şarkılar eşliğinde paylaşıp seslendirecek olan sanatçı, bu yepyeni sahne konseptine ”Gece Yarası Şarkıları” adını verdi. Kayahan, Sezen Aksu, Ahmet Kaya, Harun Kolçak, Zülfi Livaneli, Cem Karaca gibi dev isimlerin izlerini bu hususi konseptte yaşatacak.

Hüzün ve kederin, sevinç ve sevinç gibi hayatın bir parçası olduğunu ve müzik aracılığıyla paylaşılması, şifalanması gerektiğini düşünen Aydilge, “Gece Yarası” şarkıları adını verdiği bu yepyeni diri performans konsepti için hususi dekorlar ve sunumlar da hazırladı. Hepimizde iz bırakan ve yaralarımıza dokunan bu unutulmaz şarkıları kendine has, orijinal bir yorum ve hususi bir atmosferle paylaşacak olan Aydilge, dinleyicisine alternatif, daha evvel yaşanmamış bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *