Aydın Kurtoğlu İlk Slow Şarkısı ‘Pişman’ı Kliplendirdi!
28 Kas, 2017 16:54 tarihinde eklendi

Aydın Kurtoğlu İlk Slow Şarkısı ‘Pişman’ı Kliplendirdi!

Aydın Kurtoğlu İlk Slow Şarkısı ‘Pişman’ı Kliplendirdi!

Pop müziğin başarılı isimlerinden Aydın Kurtoğlu, geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı ‘Pişman’ isimli maxi single’ının üçüncü video klibini ilk slow şarkısı olan ‘Pişman’ şarkısına çekti. 

Yönetmenliğini Murat Joker’in, görüntü yönetmenliğini Varol Şahin’in ve stil danışmanlığını Sinem Kurtoğlu’nun üstlendiği klipte, ayrılık acısı çeken bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu ,samimi ve başarılı oyunculuğu ile de dikkat çekiyor ve kendisine klipte oyunculuğu ile Burcu Derya eşlik ediyor. 

Klibin senaryosu gereği sevgilisi tarafından terk edilen Aydın Kurtoğlu, eski mesut anlarını
düşündükçe hüzünlenip, gözyaşlarına boğuluyor. 

Ümraniye Platoları’nda ve Çatalca sahilde, iki günde çekimleri tamamlanan klibin ev sahnelerinde mutsuz gördüğümüz Aydın Kurtoğlu’na Gece ismini verdiği yavru bir köpek eşlik ediyor. 

Çatalca sahilde çekilen otomobil sahnelerindeki oyunculuğu ile de göz dolduran başarılı sanatçı, aksiyon filmlerini aratmayacak görüntülere imza attı. 

Aydın Kurtoğlu ‘Pişman’ ile ilgili düşüncelerini : ” Pişman benim için ilklerin şarkısı. İlk slow şarkım ve Murat Joker ile ilk kere çalışıyorum. Bu şarkıyı yaklaşık dört yıldır bekletiyordum ve beni hüzünlendiren, göz yaşlarımı tutamadığım bir şarkı Pişman. Umarım şarkı ile ilgili yaşadığım bu yoğun duyguyu dinleyicilere de geçirebilirim. ” sözleri ile anlattı. 

Aydın Kurtoğlu’nun laf ve müziği Koray Berberoğlu’na, düzenlemesi Serkan Balkan’a ait olan ‘Pişman’ şarkısının yepyeni video klibi bütün müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı. 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *