Ayşe Hatun Önal’ın Yeni Albümü Çıktı!
28 Kas, 2017 21:14 tarihinde eklendi

Ayşe Hatun Önal’ın Yeni Albümü Çıktı!

Ayşe Hatun Önal’ın Yeni Albümü Çıktı!

Seslendirdiği şarkılar, çektiği video klipler ve müziğindeki yenilikçi altyapılarla her vakit dikkatleri üzerine toplayan Ayşe Hatun Önal, yeni albümü ‘Selam Dengesiz’i dinleyicileriyle buluşturdu.

Ayşe Hatun Önal’ın uzun bir süredir üzerinde titizlikle çalıştığı albümde, müzik dünyasının en sevilen isimleri bir araya geldi.

10 şarkı ve versiyonlarla beraber yekün 16 şarkının yer aldığı ‘Selam Dengesiz’ albümünde laf ve müziklerde İsra Gülümser, Gülşah Tütüncü, Gülhan, Onur Özdemir (Onurr) ve Alper Narman imzaları bulunurken, ‘Dur Dünyam’ şarkısının sözü ve müziği ise Ayşe Hatun Önal’ın kendi imzasını taşıyor.

İskender Paydaş, Erdem Kınay, Gürsel Çelik, Kaan Gökman, Osman Çetin ve Sezer Uysal’ın aranjelerinin bulunduğu albümde, yaptığı işlerle son zamanlarda sadece Türkiye’de değil dünya listelerinde de zirveye tırmanan ve yakından takip edilen DJ prodüktör Mahmut Orhan da ilk kez bir albümde aranjör olarak yer alarak iki şarkının düzenlemesine imzasını attı.

Albümünün çıkışını; sözleri İsra Gülümser, müziği Ahmed Salah Hosny, düzenlemesi ise Mahmut Orhan imzası taşıyan ‘Olay’ şarkısıyla yapan Ayşe Hatun Önal, şarkının kendisiyle olduğu kadar video klibiyle de vaka yaratacak. Her sene ABD’nin Nevada eyaletinde Black Rock Çölü’nde gerçekleşen, dünyanın önde gelen dans festivallerinden Burning Man’de çekilen video klibin yönetmenliğini Can Sercan ve İlkay Koek beraber üstlendi. Farklı stiliyle de fazla konuşulacak olan Ayşe Hatun Önal’ın kostümleri, sıradışı işlere imza atan, Pink, Rihanna, Madonna gibi dünyaca meşhur yıldızların sahne kostümlerini tasarlayan, ABD’nin meşhur stil danışmanlarından Punk Kouture tarafından hazırlandı.

Ayşe Hatun Önal’ın Burning Man Festivali’nde çekilen fotoğraflarının Çağatay Dener tarafından hazırlanan illüstrasyonlarıyla hazırlanan kartonet çalışması da sanatçının farklılığını gözler önüne seriyor. Sanatçı, albümün basın fotoğrafları için de Serhat Hayri’nin objektifinin karşısına geçti.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *