Baran Bayraktar’dan Yeni Single ‘Gol’
28 Kas, 2017 20:14 tarihinde eklendi

Baran Bayraktar’dan Yeni Single ‘Gol’

Baran Bayraktar’dan Yeni Single ‘Gol’

Baran Bayraktar, Gülden Mutlu imzalı ilk single’ı “Salla Gitsin” ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardıktan sonra şimdi de yeni şarkısı “Gol” ile dinleyicisinin karşısına çıktı.

Sözlerini Kenan Doğulu ve İsra Gülümser’e, bestesi Kenan Doğulu’ya, düzenlemesi ise Kenan Doğulu ve Bedük’ün iş birliği sonucu ortaya çıkan “Gol” şarkısı; dinlerken yürek ritmini hızlandıran yüksek temposu, ile yılın en heyecan verici, eğlenceli çalışmalarından biri oldu.

Baran Bayraktar’ın yeni single’ı ‘GOL’ün video klibi Murad Küçük yönetmenliğinde Kayseri Develi’deki Çöl Gölü ve Kapadokya’da çekildi.

“Salla Gitsin” şarkısı ile yakaladığı başarı ile adından 2017 baharında sıkça bahsettiren Baran Bayraktar, “Gol” şarkısı ile edebiyat son günlerinde yeniden listelerin üst sıralarına aday.

Baran Bayraktar, yaramaz, hınzır ve içten tavrıyla son zamanların en hızlı çıkışını yakalamıştı. Müzik sahnesinin en mühim figürlerinden olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bayraktar, genç ve yenilikçi soundu ile ayrım yaratmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *