Can Bonomo ‘Yan’ Şarkısını Kliplendirdi!
3 Ara, 2017 1:49 tarihinde eklendi

Can Bonomo ‘Yan’ Şarkısını Kliplendirdi!

Can Bonomo ‘Yan’ Şarkısını Kliplendirdi!

Birbirinden başarılı projelere imza atan müzisyen Can Bonomo, ‘Kainat Sustu’ albümünün ikinci video klibini, albümdeki sevilen şarkılardan biri olan ‘Yan’a çekti. 

Bahçeköy’de yeşillikler içinde çekilen videoda performans sahnelerinin yanı dizi sanatçının yakın arkadaşları ve yabancı bir aktris olan Veronica Bistene’de sanatçıya eşlik etti. Klipte enstrüman kullanırken görülen oyuncular ve arkadaşları enstrüman çalabilmeleri için hususi ders aldırıldı. 

Klipte, bundan önceki birçok çalışmasında olduğu gibi yönetmenlik koltuğunda Can Saban vardı. Can Bonomo’nun yakın arkadaşlarının eşlik ettiği klipte, performans sahnelerinde ve 500 uçan balonun kullanıldığı hariç mekan sahnelerinde renkli dakikalar yaşandı. Klipte Bonomo’nun stil danışmanlığını Taleh Aliyev yaptı.

Can Bonomo, laf ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Can Saban’a ait olan ‘Yan’ şarkısının klibi ile ilgili duygularını: ” Bu klipte tekrar yaklaşık 10 senedir beraber çalıştığım Can Saban ile birlikteyiz. Klip çekiminde sahnede beraber olduğum fazla kıymetli müzisyen arkadaşlarım ve yakın arkadaşlarım beni tekrar yalnız bırakmadılar. Çok keyifli bir çalışma oldu. Daha fazla keskin renkler kullandığımız çalışmamızı umarım müzikseverler de keyif alarak izler. ” cümleleriyle anlattı. 

Bahçeköy’de çekilen ve toplamda 8 konseptten oluşan çalışmada, görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel üstlendi ve 50 benlik bir set ekibi ile tamamlandı. 

Can Bonomo’nun ‘Yan’ klibi, 30 Kasım tarihinde bütün dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *