Emel Sayın: “Şükür kavuşturana”
28 Kas, 2017 0:12 tarihinde eklendi

Emel Sayın: “Şükür kavuşturana”

Emel Sayın: “Şükür kavuşturana”

Sabah’ta yer saha habere göre sanatçı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü’nce organize edilen “Makam Zamanı” programının devamı olan “Bestekarlarımız” konser dizisi kapsamında sahne aldı.

“Şükür kavuşturana” diyen Emel Sayın, konseri izlemeye gelenlere teşekkür etti.

Sayın, “Yine sizlerle buradayız, inşallah her ay Türk Sanat Müziği’nin mühim bir bestecisinin eserleriyle huzurlarınıza geleceğiz ve hepinizin yakından bildiği şarkıları hep beraber söyleyeceğiz. Bugün de gerçekten fazla değerli bir bestecimizin şarkılarıyla huzurlarınızdayız. Hepiniz onu fazla yakından tanıyorsunuz ve seviyorsunuz. Hepinizin fazla sevdiği şarkılardan seçmeye çalıştık. İnşallah beraber güzel dakikalar geçireceğiz.” diye konuştu.

Hayranlarının sevgi gösterileri arasında sahne saha sanatçı, koro şefliği yapan ve müzikle ilgili yayınlar da çıkartan bestekar Avni Anıl’ın “Rüya Gibi Uçan Yıllar”, “Gözlerin Kömür Senin, Bakışın Ömür Senin”, “Kaderimde Hep Güzeli Aradım”, “Bir Geceye Bin Ömür Verilir”, “Öyle Dudak Büküp Hor Gözle Bakma”, “Yalan Yıllar – Ne Yeşili Ne Siyahı” ve “Safalar Getirdiniz, Safa Geldiniz Dostlar”ın da yer aldığı seçkin besteleri, müzikseverlerin katılımıyla seslendirdi.

Sanat yaşamı boyunca 19 kez yılın sanatçısı seçilerek Altın Kelebek ödülünü saha ve otuzu aşkın long play, 45’lik ve CD’ye imza atan Emel Sayın, dinleyicilerine keyifli bir akşam yaşattı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *