Ersay Üner ‘İki Aşık’ı Anlattı!
28 Kas, 2017 0:10 tarihinde eklendi

Ersay Üner ‘İki Aşık’ı Anlattı!

Ersay Üner ‘İki Aşık’ı Anlattı!

‘Tatlım Tatlım’ şarkısındaki yorumcu kimliği ile aka bir tesir yaratan Türk müziğinin laf ve beste alanındaki en mühim isimlerinden müzisyen Ersay Üner, merakla beklenen yepyeni teklisi ‘İki Aşık’ı müzikseverler ile buluşturdu. 

Klip çekimi için Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ersay Üner’e ilk kere bir klipte rol saha güzel ve başarılı oyuncu Hande Doğandemir eşlik etti.  

Bir ayrılıp bir barışan iki sevgiliyi anlatan klipte, birbirine aşık iki insanın duygularının en saf haliyle betimlemesi kara ak video tekniği kullanılarak etkileyici sahnelerle izleyiciye sunuldu. 

Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan başarılı müzisyen, yeni projesinin mix & masteringini Justin Bieber, David Guetta , Kesha ve Jason Derulo gibi dünyaca meşhur isimlerin çalışmalarına imza atan Benny Steele ile yaptı.   

Yine dünyaca meşhur ve Los Angeles’ta bulunan Villages Stüdyoları’nda şarkının bir kısmının kayıtlarını yapan Ersay Üner, art kalan kısımları kendi stüdyosunda tamamladı. 

Ersay Üner ‘İki Aşık’ isimli tekli çalışmasının fotoğraf çekimleri için Ergin Turunç ile bir araya geldi.

Ersay Üner’in yeni teklisi İki Aşık 24 Kasım tarihinde bütün dijital platformlarda ve video klibi ile bütün müzik kanallarında yerini aldı. 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *