Gökhan Tepe’den Sürpriz Single ‘Sevda Çocukları’
28 Kas, 2017 0:10 tarihinde eklendi

Gökhan Tepe’den Sürpriz Single ‘Sevda Çocukları’

Gökhan Tepe’den Sürpriz Single ‘Sevda Çocukları’

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Gökhan Tepe, köklü müzik kariyerinin 22. yılında yepyeni single çalışması ‘Sevda Çocukları’ ile müzikseverlerle buluşuyor!

Duygu yüklü sözleri ve sıcacık melodisiyle son zamanların en romantik çalışmasına imzasını atacak olan Gökhan Tepe, önümüzdeki sene içerisinde yayınlamaya hazırlandığı yepyeni albümünden evvel müzikseverlere ‘Sevda Çocukları’ ile sürpriz yaptı.

Sözü ve müziği Serdar Aslan, düzenlemesi ise Erhan Bayrak imzalı ‘Sevda Çocukları’nın aka ses getirecek olan video klibinin yönetmenliğini Nihat Odabaşı üstlendi.

Gökhan Tepe’nin müzik yolculuğunda her daim yanında olan ve birçok sanatçının eserlerinde sözleri ve besteleriyle beraber imza attığı sanatçı dostları Hakkı Yalçın, Ayla Çelik, Şebnem Sungur, Serdar Aslan ve Beyazıt Öztürk’ün de kamera karşısına geçtiği klipte, kendi romantik dünyalarında mutluluğu, aşkı, heyecanı, özlemi, umudu ve umutsuzluğu yaşayan bir öbek insanın tek bir çatı altında toplanmaları anlatılırken; her şeyin insanlar için olduğu mesajı veriliyor.

Çekimleri iki günde tamamlanan kısa film tadındaki video klip, Rumeli Feneri’nin de bütün güzelliğini ve sıcaklığını gözler önüne seriyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *