Gökhan Türkmen’den Yeni Video Klip ‘Aşktır’
28 Kas, 2017 16:56 tarihinde eklendi

Gökhan Türkmen’den Yeni Video Klip ‘Aşktır’

Gökhan Türkmen’den Yeni Video Klip ‘Aşktır’

İki yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 2016 yılının Ekim ayında yayınladığı son albümü Sessiz’de bulunan şarkılarını kliplendirmeye devam eden Gökhan Türkmen, albümün beşinci video klibini  ‘Aşktır’ isimli şarkısına çekti. 

Şarkılarına çektiği klipler ve kliplerinin orijinal hikayeleri ile aka zevk toplayan Gökhan Türkmen, son albümü Sessiz’de bulunan bütün şarkılarını kliplendireceğinin müjdesini verdi. 

İmzasını attığı projeler ve kaliteli üretimleri ile aka bir dinleyici kitlesine sahip olan Türkmen, daha önceki birçok klibinde olduğu gibi ‘Aşktır’ klibinde de Murat Joker yönetmenliğini üstlendi. ‘Aşktır’ şarkısının sözü ve müziği Gökhan Türkmen’e düzenlemesi ise Caner Anar’a ait.

Müzikal başarılarının yanı dizi stili ile de her daim ön planda olan ve kendine has tarzı ile sevilen sanatçı, ‘Aşktır’ klibindeki rengarenk kıyafetleri ve aksesuarları ile tekrar farkını ortaya koyuyor. 

Alaçatı’ da çekimlerine başlanan klip boyunca tek başına gördüğümüz Gökhan Türkmen, İstanbul’da çekilen otomobil sahneleri ile klibi tamamladı. 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *