Gülden Mutlu ‘Ne Biliyorsun Hakkımda’
28 Kas, 2017 20:14 tarihinde eklendi

Gülden Mutlu ‘Ne Biliyorsun Hakkımda’

Gülden Mutlu ‘Ne Biliyorsun Hakkımda’

Son dönemin en üretken kadın şarkı yazarları ve bestecilerinden Gülden Mutlu, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak’ın Kasım ayında yayınlanacak olan “Kimim Ben” isimli kitabının soundtrack’inde yer saha ‘Ne Biliyorsun Hakkımda’ şarkısının video klibini dinleyicilerinin beğenisine sundu.

İlk kez Aşkım Kapışmak’ın Harbiye Açıkhava sahne performansında seyirci ile buluşan, aynı gece youtube üzerinden yayını yapılan video da Gülden Mutlu ve Aşkım Kapışmak beraber yer aldı.

Söz ve müziği Gülden Mutlu’ya, düzenlemesi Hüseyin Cebişçi’ye,  ait “Ne Biliyorsun Hakkımda” şarkısının video klibinin yönetmenliğini İdil Dizdar&Said Dağdeviren üstlendi.

“Soğuk Odalar”, “Unutamam Dedin”, “Yatsın Yanıma”, “Gel De Yak” gibi kuvvetli şarkılarıyla geniş kitlelerin yakından takip ettiği, son zamanlarda sanatçı dostları ile paylaştığı besteleri ile de gündem de olan Gülden Mutlu, Aşkım Kapışmak’ın yayınlanacak yeni kitabında hazırladığı tema müzikleri ve video şarkısının yer aldığı CD ile yer alacak.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *