Işın Karaca’dan Albüm Öncesi Yepyeni Single ‘Çakma’
28 Kas, 2017 20:14 tarihinde eklendi

Işın Karaca’dan Albüm Öncesi Yepyeni Single ‘Çakma’

Işın Karaca’dan Albüm Öncesi  Yepyeni Single ‘Çakma’

Türk pop müziğin mühim ve hususi yorumcularından Işın Karaca, dört sene aranın ardından yayınlayacağı yeni pop müzik albümü ‘Eyvallah’ın çıkış şarkısı ‘Çakma’yı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Söz ve bestesi Elif Nun, düzenlemesi Mert Ali İçelli’ye ait şarkı, kendisinden sonra gelen birçok müzisyene esin kayağı olan, vokal tekniği kusursuz Işın Karaca’nın yorumuyla bambaşka bir atmosfere sahip oldu.

Son radde kuvvetli yapısı ve dinamizmi ile edebiyat coşkusunu daha da çok hissettirecek olan ‘Çakma’nın son radde renkli görüntülerden oluşan video klibi Erol Yılmaz yönetmenliğinde çekildi.

‘Az Bi Mesafe’, ‘Güzelim’ ve ‘Sevmekten Anladığım’ single’ları ile aka başarılar elde eden Işın Karaca, kariyerinin 4. single çalışması “Çakma” ile listelerin üst sırasına yerleşmeyi hedefliyor.

“Bu albüm aslında daha evvel geniş kitlelerin sevdiği şarkılarla, yepyeni şarkıların buluştuğu; Ocak ayında yayınlayacağımız, beklenen akustik albüm öncesi ara bir çalışma” diye tanımladığı dört yeni, üç eski şarkıdan oluşan ‘Eyvallah’,  10 gün sonra raflarda yerini alacak.

Yılın slow hitlerinden olmayı başaran Sefa Cheshmberah’la söylediği ‘Sevmekten Anladığım’ın ardından Işın Karaca, sevenlerini daha çok bekletmeden ‘Eyvallah’ sonrası Ocak 2018’de akustik albümünü yayınlayacak.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *