‘Oceans Of Noise’ Dinleyiciyle İlk Kez ‘Ayla’ Filminde Buluşuyor.
28 Kas, 2017 16:54 tarihinde eklendi

‘Oceans Of Noise’ Dinleyiciyle İlk Kez ‘Ayla’ Filminde Buluşuyor.

‘Oceans Of Noise’ Dinleyiciyle İlk Kez ‘Ayla’ Filminde Buluşuyor.

Vokalde Sertab Erener, gitarda Emre Kula, bas gitarda Eser Ünsalan, keyboard’da Ozan Yılmaz ve davulda Alpar Lü ‘nün bulunduğu yepyeni rock grubu Oceans of Noise dinleyicisiyle ilk olarak Ayla filminin müziğiyle buluşuyor.

Bir garaj band olarak yaklaşık 2 yıldır beraber müzik yapan ve ağırlıkla İngilizce şarkılar yazıp seslendiren grup, filme özel şarkı besteledi ve Ayla’nın iki gün sonra düzenlenecek galasında ilk kez dinlenecek. 

Türkiye’nin Oscar adayı Ayla’nın 27 Ekim’deki vizyonunu takip eden hafta, filmle aynı ismi taşıyan Türkçe sözlü ‘Ayla’ şarkısı eşzamanlı olarak da İngilizce sözlü ‘Finding White In Black’ yayınlanacak.

Şarkının video klibini ise ‘Ayla’ filminin yönetmeni de olan Can Ulkay çekti. Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Kim Seol, Ali Atay ve Çetin Tekindor’un paylaştığı filmin kadrosunda Büşra Develi, Damla Sönmez, Taner Birsel, Erkan Petekkaya, Esra Dermancıoğlu, Duygu Yetiş, Altan Erkekli, Sinem Uslu, Eric Roberts, Cade Carredine gibi önemli oyuncular yer alıyor. 

Mastering’ini yine Grammy Ödüllü Joe LaPorta’nın (David Bowie’nin – Blackstar) Sterling Sound New York’ta yaptığı Oceans of Noise grubunun mini albümü ise yeni yılda piyasada olacak. 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *