Onurr ve ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’
28 Kas, 2017 20:14 tarihinde eklendi

Onurr ve ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’

Onurr ve ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’

Geçen yıl çıkardığı ‘Aşıklar Ölmez’ ve ‘Ruj’ şarkılarıyla listelerden düşmeyen Onurr, yeni albümü ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’ ile Türk pop müziğine yepyeni bir nefes getiriyor.

Bugüne kadar besteci ve laf yazarlığı ile fazla sayıda hite imza atan Onurr’un  ” Çak Bi Selam, Janti, Nerdesin Aşkım, Güç Bende Artık ve Çok Çok ” gibi popüler şarkıları bulunuyor. 

Sanatçının ilk albümü olması önemini taşıyan ve sekiz parçadan oluşan ‘Bir Kahramanlık Hikayesi’nin düzenlemeleri Batu Çaldıran’a ait. Çoğunluğu Onurr ve Alper Narman laf ve bestelerinden oluşan albümün çıkış parçaşı ‘Derviş’  de ise kıymetli sanatçı Sezen Aksu’nun  da imzası bulunuyor. Derviş’in yönetmen koltuğunda Onur Sarsıcı’nın oturduğu klipte üç ayrı dansçı da sanatçıya eşlik ediyor.

‘Replik’ ile Sevgilim nerdesin? diye soran , ‘Şampiyon Benim Bence’  ile kahramanlık hikayesini, ‘Yakıyosun’la aşkına verdiği kıymeti anlatan, ‘Hu’ ile  sesini duyurmaya çalışan, ‘Aşk Kışlıkları Giy’de sevgilisini ikna etmeye çalışan, Sezen Aksu’nun büyülü dokunuşları ile ‘Ağlayamam’da Sakin’cilere selam çakan, ‘Yediğim Vurgun’ ile de “Sev feryat çığlığa” diyen Onurr, her bir şarkıya bir yaşam hikayesi yüklüyor. 

Daha yayınlanmadan sosyal medyada paylaşılan şarkı teaserları ile merak uyandıran “Bir Kahramanlık Hikayesi” bugünden itibaren bütün müzik marketlerde ve dijital mecralarda. Çıkış parçası  ‘Derviş’  klibi ile de bütün müzik kanallarında.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *