Ozan Doğulu Ft. Ece Seçkin ‘Sayın Seyirciler’
28 Kas, 2017 20:14 tarihinde eklendi

Ozan Doğulu Ft. Ece Seçkin ‘Sayın Seyirciler’

Ozan Doğulu Ft. Ece Seçkin ‘Sayın Seyirciler’

Son dönemin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Ece Seçkin, Ozan Doğulu’nun 130Bpm Forte albümünde seslendirdiği ”Sayın Seyirciler” isimli şarkısını kliplendirdi. Sayın Seyirciler’in laf ve müziği Ayşen-Kemal Şimşekyay’a, düzenlemesi ise Ozan Doğulu’ya ait.

Klip çekimi için Orion Stüdyoları’nda bir araya gelen ikili, Murad Küçük yönetmenliğinde ve Eren Yıldız görüntü yönetmenliğinde enerji dolu görüntülere imza attı. Toplamda dört ayrı konsept ile tamamlanan klipte, güzel sanatçıya iki profesyonel dansçı performansıyla eşlik etti. 

Mükemmel dans performansları ile göz dolduran Ece Seçkin, enerjik tavırlarıyla da setin sevinç kaynağı oldu. Koridor konseptinde beraber performans sergileyen Ece Seçkin ve Ozan Doğulu, Ozan Doğulu’nun uçtuğu sahnelerde keyifli anlar yaşadı.

Klibin son sekansında bir kürsüde seyircilerin karşısına çıkan başarılı sanatçı, şarkıyla uyumlu ve katı tavırlarıyla izleyicilere hitap ederken adeta şarkının ruhunu klipte yaşattı. 

Ece Seçkin ve Ozan Doğulu’nın ” Sayın Seyirciler ” isimli şarkısı 8 Ağustos tarihinde bütün dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *