Özge Doğru’dan Albüm Geliyor!
28 Kas, 2017 21:14 tarihinde eklendi

Özge Doğru’dan Albüm Geliyor!

Özge Doğru’dan Albüm Geliyor!

İlk single çalışması ‘Velhasıl’ı müzikseverlerin beğenisine sunan Özge Doğru, 5 şarkıdan oluşan yeni albümü ‘Mutlu Son’u sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Birçok mühim ismin bir araya geldiği albümün çıkış şarkısı, albüm ile aynı ismi taşıyan ‘Mutlu Son’ şarkısı oldu. ‘Mutlu Son’ genç yeteneklerden Nehir Kıyıcı tarafından kaleme alınırken, müziği Yılmaz Taner, aranjesi ise Gökhan Holat tarafından yapıldı.

Söz ve Müziği Zeki Güner’e ait olan ‘Gitme’ isimli şarkının aranjesini meşhur sanatçı Mustafa Ceceli yaparken, sözü Günay Çoban’a, müziği Mertol Şalt’a ait olan ‘Sürgün Aşkımız’ın aranjesini ise meşhur aranjör Febyo Taşel yaptı. Albümde aynı zamanda sözü Cengizhan Mutlu, bestesi Yıldırım Gürses’e ait olan ‘Çal Kanunum’ şarkısına son yıllarda adını sıkça duyduğumuz aranjör Emirhan Cengiz tarafından yeni bir versiyon yapıldı.

Özge Doğru albümde sürpriz bir düet çalışmasına da imza attı. Söz ve müziği Melike Güneş’e, aranjesi Febyo Taşel’e ait olan ‘Bizi Unutmam’ şarkısını Türkiye’nin en meşhur orkestrası olan Enbe Orkestrası’nın solisti Selçuk Erkalaycıoğlu ile beraber seslendirdi.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *