Sertab Erener’den Yaz Turnesi
28 Kas, 2017 21:12 tarihinde eklendi

Sertab Erener’den Yaz Turnesi

Sertab Erener’den Yaz Turnesi

Başarılı kariyeri ve kuvvetli yorumu ile Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Sertab Erener, yaz boyunca hem Sertab’ın Oda Müziği, hem de Sertab Show ile sahnede hayranlarıyla buluşacak.

25 sene içinde biriktirdiği şarkılarının akustik sunumlarından oluşan bir repertuar ile Sertab Erener’in sesinin en sade halini sergilediği “Sertab’ın Oda Müziği” projesinin düzenlemelerini Çağrı Sertel yaptı. Sanatçıya Piyanoda Çağrı Sertel, Kemanlarda Deniz İbrahimoğlu, Vugav Kurbanov; Viyolada Çağatay Şahin, Viyolonselde Yılmaz Bişer ve Kontrbasta Volkan Hürsever eşlik ediyor.

Sertab Show ise, bu sene sanat hayatında 25.yılını kutlayan Sertab Erener’in şarkılarının hikayelerini sesi ve dansları ile anlatıyor. 90 dakika, konser ötesi bir gösteri sunuyor izleyenlere…

Show içinde son albümü Kırık Kalpler’in yanı dizi 25 yıldır dillerden düşmeyen Mecbursun, Kumsalda ve Zor kadın gibi hitleri de yer alacak. Koreografisi Beyhan Murphy tarafindan hazırlanan ve sahnelenen showda Sertab Erener hayranlarıyla buluşacak. Show sanatseverler için müzikal tadında konserden fazla gösteri kıvamında olacak. 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *