Zeynep Casalini’nin Yepyeni Video Klibi: ‘Unutsam’
28 Kas, 2017 21:12 tarihinde eklendi

Zeynep Casalini’nin Yepyeni Video Klibi: ‘Unutsam’

Zeynep Casalini’nin Yepyeni Video Klibi: ‘Unutsam’

Zeynep Casalini, sözleri İpek Kadılar’a, bestesi ve düzenlemesi Ender Akay ve Sunay Özgür’eait ‘Unutsam’ isimli yepyeni şarkısını yayınladı.

Biten bir münasebet ve onun etkisinden kurtulmaya çalışan, aşk acısı çeken bir kadının hikayesinin anlatıldığı şarkı; son radde sade ve güçlü sounduyla, dikkat çekiyor.

Türkiye’nin mühim müzik adamlarından Volkan Öktem(davul), İlter Kurcala(gitar) ve Gündem Yaylı grubunun eşlik ettiği şarkının vokal kaydı Ankara ‘da, art kalan bütün kayıtlar İstanbul’datamamlandı.’Unutsam’ şarkısının mastering’ini Çağlar Türkmen miksini Uğur Memiş hazırladı.

‘Unutsam’ın video klibi, birçok video’da beraber çalıştığı yakın dostu Gürcan Keltek yönetmenliğinde Bafa Gölü’nün tabii dokusu ve güzelliği içinde iki günde tamamlandı.

‘Duvar’, ‘Dokunma Bana’, ‘Nilüfer’, ‘Unutursun’, ‘Yeter ki’, ‘İmkansız Diyemem’, ‘Yas Uykusu’, ‘Köprüler’ gibi hit şarkıları ile geniş bir dinleyici kitlesinin sevdiği Zeynep Casalini, Türkiye’nin en mühim kadın vokalleri arasında yer almayı başardı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *